АО «Гладкий, Яценко та Партнери» захистило корпоративні права інвестора в господарському суді.

85

Команда об’єднання здійснила юридичний супровід спору про визнання недійсним рішення наглядової ради акціонерного товариства в господарських судах України.

Побудова правильної правової позиції дозволила скасувати помилкове рішення суду першої інстанції в апеляційному порядку. Вищий господарський суд України також погодився із позицією юристів об’єднання про те, що незалежно від дня набрання чинності рішенням суду про визнання недійсним рішення загальних зборів акціонерів, рішення зборів є недійсним з моменту його прийняття. А тому, обраний загальними зборами склад наглядової ради не має повноважень з дати його обрання. Відтак, всі рішення наглядової ради, прийняті в такому складі, підлягають визнанню недійсними з підстав їхньої неправомочності.

Таким чином, зусиллями команди АО «Гладкий, Яценко та Партнери» визнано недійсним рішення наглядової ради про скликання загальних зборів акціонерного товариства, що дозволило усунути негативні для клієнта наслідки рішень, прийнятих на таких загальних зборах.