Про нас

Адвокатське об’єднання засновано 01.10.2012 року у відповідності до Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність” від 05.07.2012. Основна спеціалізація: захист бізнесу від незаконних дій правоохоронних та інших державних органів, господарські спори, представництво у суді. Адвокати та юристи об’єднання з успіхом співпрацюють як з іншими юридичними фірмами, так і з незалежними спеціалістами в різних галузях знань для забезпечення позитивних результатів за самими високими стандартами професії.

В основі діяльності адвокатського об’єднання принцип конфіденційності та пріоритету інтересів клієнта. Навіть факт звернення до адвокатського об’єднання захищається законом як адвокатська таємниця. Адвокатське об’єднання має значний досвід ведення успішних проектів. Глибокий аналіз внутрішніх та зовнішніх факторів надає можливість вже на ранніх стадіях розробляти ефективну юридичну стратегію для наших клієнтів.

Виступаючи на принципах партнерства, ми прагнемо збільшити прибутковість бізнесу наших клієнтів. Органічне посилення нашою командою юридичних департаментів (in-house юристів) надає відчутну перевагу як перед конкурентами, так і в протидії незаконним посяганням правоохоронних і контролюючих органів. Наші адвокати є членами відділення ради відділення Асоціації правників України в Запорізькій області, членами Ради адвокатів Запорізької області (органу адвокатського самоврядування), учасниками всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів “Адвокат Майбутнього”.

Гладкий Дмитро Вікторович
партнер, адвокат спеціалізація: кримінальне право та процес, виборче право, судова практика телефон: +380 (50) 361 04 57 ел. пошта: d.gladky@gmail.com

Народився 10 трваня 1987 року у місті Запоріжжі. Громадянин України. В 2004 році з відзнакою за навчання закінчив гуманітарний клас ЗОШ № 72 міста Запоріжжя. Протягом навчання у школі приймав участь в шкільних та районних олімпіадах з багатьох дисциплін. Особливий інтерес викликав предмет правознавство (люди та суспільство) та англійська мова. В 2004 році поступив до Запорізького національного університету. В 2009 році отримав диплом спеціаліста у галузі права. 2005-2011 роки брав участь у розвитку гольфу як спорту та культури в Україні. В 2011 році отримав кваліфікацію судді з гольфу. Організовував чисельні турніри з гольфу. Член гандикапового комітету. Учасник багатьох турнірів з гольфу всеукраїнського та міжнародного рівня. З 2007 року юрисконсульт приватної фірми. Робота з договорами, підготовка до перевірок, інша поточна діяльність підприємства. 2011-2012 роки працював помічником адвоката. Реформа кримінального процесу спонукала і самому здобути кваліфікацію адвоката. Так, вже в 2012 році отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

В 2012 році заснував адвокатське об’єднання “Гладкий, Яценко та Партнери” В 2014 рік працював в команді юристів обласного штабу кандидата в Президенти України. В тому ж році в команді юристів обласного штабу кандидата в народні депутати України. В 2015 році керував командою юристів в обласному та міському штабі кандидатів у депутати місцевих рад. 2014 працював за контрактом в Запорізькому обласному центрі надання безоплатної вторинної правової допомоги. З 2014 року член Всеукраїнської громадської організації “Асоціація правників України”. Заступник голови Запорізької обласного осередку. Член Ради Відділення АПУ в Запорізькій області. З 2014 по 2016 рік член Громадської організації “Асоціація адвокатів України”.

Наразі спеціалізуюся на виборчому та кримінальному праві, представництві інтересів фізичних та юридичних осіб у суді, медіації спорів. В 2014 році надавав правову допомогу на умовах pro bono потерпілим від свавілля злочинної влади під час подій на Майдані. Протягом усього 2014 року і понині надаю безкоштовні правові консультації з приводу подій на Майданах. А з весни 2014 — безкоштовна правова допомога учасникам АТО та їх сім’ям. В 2017 році обраний головою Відділення Асоціації правників України в Запорізькій області. З 2017 року — член Ради адвокатів Запорізької області, член Член Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при Раді адвокатів Запорізької області. Учасник всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів “Адвокат Майбутнього”.

Яценко Дмитро Валерійович
партнер, адвокат спеціалізація: кримінальне право, адміністративне право, податкове право, судова практика телефон: +380 (63) 435 40 16 ел. пошта: advokat.yatsenko@gmail.com

Народився 18 вересня 1987 року у місті Запоріжжі. Громадянин України. Закінчив Запорізький національний університет, юридичний факультет, спеціальність: правознавство у 2009. 2008 – 2010р. працював у магазині будівельних матеріалів "Метро" юрисконсультом; З 2010 по 2012р. на Селянському (фермерському) господарстві "Таврічеське", - юрисконсультом; З 2012 р. – по теперішній час, адвокат Ради адвокатів Запорізької області; З 2015 р. – по теперішній час, член Ради відділення АПУ в Запорізькій області (http://uba.ua/ukr/structure_parts/parts_zaporizhzhya/); З 2013 р. по 2016р. був на ТОВ "Міжнародна юридична фірма "Ярослав Гришин та Партнери", заступником директора;

З 2016р. – по теперішній час, АО «Гладкий, Яценко та Партнери», партнер, адвокат; Участь у громадських заходах: Круглий стіл АПУ на тему "Особливості кримінального провадження у справах, пов’язаних з військовими злочинами" 2014р ., доповідач; Круглий стіл АПУ на тему "Реформування адвокатури в України", 2015 р., доповідач; Круглий стіл АПУ на тему «Посилення гарантій адвокатської діяльності», 2016 р., доповідач. Учасник програми першої всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів «Адвокат майбутнього».

Шумейко Іван Павлович
старший юрист спеціалізація: цивільне та господарське право телефон: + 380 (95) 239 41 63 ел. пошта: shumeyko.ip@gmail.com

Народився 23 листопада 1994 року в місті Запоріжжі. Громадянин України. У 2011 році закінчив Запорізьку гімназію № 6 Запорізької міської ради Запорізької області, отримав атестат про середню освіту. З 2011 по 2017 рік навчався на юридичному факультеті Запорізького національного університету за спеціальністю «правознавство». У 2015 році отримав диплом бакалавра права. 31 січня 2017 року отримав диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «правознавство», здобув професійну кваліфікацію юриста. З 01 березня 2017 року – аспірант вечірньої форми навчання кафедри адміністративного та господарського права Запорізького національного університету.

Трудову діяльність розпочав у 2015 році. З 05 січня 2015 року по 30 червня 2016 року працював на посадах молодшого юриста, юриста у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Міжнародна юридична фірма «Ярослав Гришин та партнери». З червня 2016 працював старшим юристом в Адвокатському об’єднанні “Гладкий, Яценко та Партнери” З 20 жовтня 2017 року працюю за сумісництвом за строковим трудовим договором в Запорізькому національному університеті на посаді фахівця першої категорії наукової тематичної групи з актуальних проблем суспільно-гуманітарних наук для виконання держбюджетної НДР № 4/17. З 01 листопада 2017 року працюю в Адвокатському об’єднанні «Гладкий, Яценко та партнери» на посаді помічника адвоката Гладкого Дмитра Вікторовича.